HAKKIMIZDA

2013 yılında Antalya’da Av. Alper EVREN tarafından kurulan Evren Hukuk Bürosu, kurulduğu günden bugüne kadar dürüstlük, çalışkanlık, müvekkillere ve hukuka saygınlık ilkesiyle ilerlemeye devam etmektedir.

Bugün geniş bir çerçevede, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla yürüdüğümüz bu yolda müvekkillerimize danışmanlık ve hukuki destek sağlamaktayız. Büromuz, hukukun birçok alanında hizmet vermektedir. Başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde büyümeye devam eden müvekkil çevresine sahiptir. Hedefimiz, dünyadaki değişim ve gelişimlere uyum sağlayarak ve hukuk mesleğine azami saygıyı göstererek müvekkillerimize etkili ve pratik çözümler sunmaktır.

Evren Hukuk Bürosu olarak; Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Miras Hukuku, Şirketler Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku alanlarında müvekkillerimizin ve danışanlarımızın ihtiyaç duydukları hukuki desteği en güvenilir titiz ve şeffaf şekilde sunmaktayız.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.